Altány, pergoly, garážové přístřešky, zastřešení teras, garáže

Materiál - K výrobě zahradních pergol, altánu, přístřešku atd. používáme masivní smrkové nebo dubové profily (na zakázku jasan, modřín , buk atd.). Zaručují řádnou pevnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Veškeré spoje jsou opatřeny čepem a dlabem, přeplátem, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost našich výrobků je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle a kvalitě materiálu.

Zastřešení

Zastřešení se provádí buď asfaltovým šindelem, polykarbonátovými deskami, štípaným masivním šindelem.

 

Kotvení

Kotvení se provádí na kotevní prvky, které se buď zabetonují, nebo našroubují na připravený betonový podklad.

 

 

Nátěr

Všechny naše výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Doporučujeme si zakoupit speciální lazurovací laky nebo oleje a bezbarvou impregnaci. Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás v dílně před montáží, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži nedostanete (dlaby čepy příčné řezy).

 

Novinka na trhu -  Dubové garáže

Naše firma už několik let spolupracuje s anglickou firmou, která vyrábí a dodává dubové dřevostavby. Obrovskou výhodou dubových staveb je dlouhá životnost  a snadná údržba (bez nátěru několik desítek let). Tyto dřevostavby se využívají jako garáže (až na 6 aut) nebo stáje atd. Sedlová sřecha umožnuje využití prostor pro případnou kancelář nebo ubytování pro hosty, popřípadě dětskou klubovnu atd.

 

Speciální dřevostavby --Perská Věž

Naše firma  spolupracuje s architekty kteří vytvářejí  atipycké  stavby (fotky 3 a 4). V tomto případě jde o věž která slouží jako rozhledna a obytný dům.